Kariyer Merkezi

Kariyer Danışmanlıkları

Kariyer Danışmanlığı; Öğrenci ve mezunların kariyer gelişim süreçleri hakkında farkındalık kazanmalarını, karar vermelerini ve planlamalarını, bu süreci ilgi, yetenek, becerileri ve değerleri doğrultusunda etkin bir şekilde yönetebilmelerini, belirsizlik, kararsızlık, değişim ve geçişlerle daha iyi başa çıkabilmelerini amaçlayan bir ortak çalışmadır.


Kariyer Danışmanlığı almak için isu.network portalı içerisinden randevü talebinde bulunabilirsin.


İş başvurularında olumlu bir ilk izlenim uyandırmanın en önemli araçlarından biri CV’dir.

CV danışmanlığımız, profesyonel ve detaylı geri bildirimler sağlayarak iş başvurularında cv’nin incelenme ve mülakata davet edilme oranını arttırmaktadır.

CV oluşturmak için aşağıdaki CV şablonu, kılavuz ve web sayfalarından faydalanabilirsin.

Temel bir CV oluşturduktan sonra CV Danışmanlığı almak için isu.network portalı içerisinden randevu talebinde bulunabilirsin.

İş Mülakatları, kurumların bir pozisyona en uygun adayı bulabilmek için yaptığı görüşmelerdir.

Mülakata Simülasyonu danışmanlığı, mezun olduğun/olacağın bölüm ve çalışmak istediğin pozisyona özel olarak tasarlanan yetkinlik bazlı gerçek bir mülakat deneyimidir.

İlk olarak en kritik noktayı, yani senin neye ihtiyacın olduğunu ya da mülakatta en çok zorlandığın alanlar üzerinde çalışıyoruz ve simülasyon sonrasında geri bildirim verip, iyileştirme önerilerinde bulunuyoruz.

Mülakat Simülasyonu danışmanlığı almak için isu.network portalı içerisinden randevü talebinde bulunabilirsin.